Aktualności Obraz  newsa 15704 Dodano 29.01.2019

Wspieraj Studio Wschód i zgarniaj gwarantowane nagrody [Patronite]

Jesteśmy już dostępni na platformie Patronite.pl. Od teraz można wspierać Studio Wschód i otrzymywać nagrody. Podarunek jest zależny od poziomu wsparcia, jest aż osiem poziomów. Najwyższy poziom to wyjazd z nami na Kresy wraz z wszystkim pozostałymi nagrodami!

         Długo się zastanawialiśmy jak naszym darczyńcom odwdzięczyć się za wsparcie jakie otrzymujemy, by móc działać na Kresach. Przystąpiliśmy do  programu Patronite, który ma na celu w innowacyjny sposób pozwalać wspierać swych ulubionych twórców.  Na naszym portalu ukazujemy Wschód od mało znanej strony, ukazujemy losy Polaków poza granicami RP od strony ludzkiej, relacjonujemy niesamowite historie z ich życia. Docieramy z pomocą, łączymy zagubione sprzed lat rodziny. W sposób ciekawy i innowacyjny angażujemy młodzież w edukacyjne wyprawy na Wschód ten bliski i ten daleki: do mickiewiczowskiego Wilna  wiernego Lwowa, czy na wietrzne stepy Kazachstanu i mroźną syberyjską tajgę. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie czekają nas pasjonujące historie i osoby, którym niesiemy wsparcie.  Mamy nadzieję, że ta nowa forma dotacji nie tylko przełoży się na poziom wsparcia dla kresowej działalności, ale przede wszystkim sprawi, że nasza kresowa społeczność jeszcze bardziej się rozwinie i zespoli. Sama oferta nagród dla Państwa będzie również się rozwijać. Życzymy dużo radości z otrzymanych upominków.

 

Autor projektu Patronite – Artur Sułkowski, oprawa graficzna projektu – Maciej Puchalski

Kontakt: mpoozkompania@gmail.com

Wszystkie filmy zawarte w projekcie oraz pozostałe znajdują się na oficjalnym kanale YT Studio Wschód

Zamieszczone w projekcie reportaże są własnością Fundacji Studio Wschód. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Przejdź na Studio Wschód na portalu Patronite.pl 

 

Pomoc naszym rodakom, którzy pozostali na Kresach, jest jednym z najważniejszych celów, jaki sobie założyliśmy. Za naszą wschodnią granicą wciąż pozostają setki tysięcy Polaków, a wielu z nich potrzebuje wsparcia z ojczyzny: zarówno finansowego, jak i mentalnego. Nasz portal ma na celu informować i organizować pomoc dla nich. Tak łączymy publicystykę z pomocą oraz nieustannymi wyprawami.

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]