Aktualności Obraz  newsa 2444 Dodano 21.04.2016

Z ziemi Szkockiej do Polski- Kresowy piknik w Edynburgu

1 maja w Szkocji nasi wolontariusze z ZHP w Edynburgu, urządzają piknik. Ważną częścią pikniku będą Kresy. Harcerze zza morza razem z nami w lipcu wyruszą ratować Kresowe dziedzictwo.

szkocja

Apel harcerzy

Z okazji majowych Świąt Państwowych nasza drużyna organizuje Piknik Patriotyczny, na który już dziś serdecznie zapraszamy. Rozpoczniemy od przedstawienia dla najmłodszych, które wystawi teatr Lustro SCENY / The Mirror of Stage , a głównym punktem programu będzie koncert piosenek patriotycznych pana Andrzeja Kołakowskiego, który specjalnie na tą okazję przyleci do Szkocji. Podczas naszej imprezy oraz niedzielnych Mszy Św. będziemy zbierać pieniądze dla Fundacji Wschód, z którą współpracujemy od listopadowej akcji „Biało-Czerwone Znicze”. Liczymy, że uda nam sie wspomóc tegoroczny wyjazd wolontariuszy na Ukrainę i wesprzeć w ten sposób ratowanie polskiego dziedzictwa na Kresach… Już wkrótce na naszej stronie znajdziecie więcej informacji. CZUWAJ!

Wydarzenie internetowe

Galeria zdjęć

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]