Aktualności Obraz  newsa 12335 Dodano 09.05.2018

Zespół Barwinok śpiewająco zaprasza na Wielki Koncert Kresowy [wideo]

Śpiewająco na Wielki Koncert Kresowy we Wrocławiu zaprasza Zespół Tańca Ludowego Barwinok z Winnicy. Już 18 maja spotykamy się wszyscy na wrocławskim Rynku, gdzie wystąpią artyści z Kresów, a gotowość do wyjazdu na akcję „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” zameldują uczniowie i wolontariusze.

Zespół Barwinok co roku jest ozdobą Wielkiego Koncertu Kresowego, organizowanego na wrocławskim Rynku. Młodych artystów z Winnicy nie zabraknie i w tym roku. Dyrektor zespołu, Piotr Bojko, serdecznie zaprasza wszystkich na występy.

– Drodzy nasi przyjaciele, mieszkańcy Wrocławia, nasz zespół Barwinok przez tydzień będzie u was w gościach. Jest nam bardzo miło i spodziewamy się,  że program, jaki przygotowały nasze dzieci, bardzo wam się spodoba. Zapraszamy was na nasze koncerty, witamy was i serdecznie pozdrawiamy. Do zobaczenia, do spotkania, wszystkiego dobrego! – mówi dyrektor zespołu Piotr Bojko.

Wielki Koncert Kresowy rozpocznie się w piątek 18 maja o godz. 14 na wrocławskim Rynku. Szczegóły tego wydarzenia w artykule poniżej:

IX Wielki Koncert Kresowy przed nami. Patriotyczne spotkanie na wrocławskim Rynku [18-19 maja]

Galeria zdjęć

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]