Aktualności Fundacji Studio Wschód Obraz  newsa 29216 Dodano 16.03.2024

Wielkanocna pomoc Rodakom na Ukrainie

Na Ukrainie żyje wielu naszych Rodaków dla których pomoc niesiemy od ponad 20 lat. Szczególnie wsparcie i kontakt z naszymi krajanami na wschodzie jest ważny teraz, gdy od ponad dwóch lat trwa tam konflikt zbrojny.

 

Święta Wielkanocne są już coraz bliżej, tradycyjnie od wielu lat i w tym okresie chcemy dotrzeć do potrzebujących. W ciągu ostatniego roku udało nam się przekazać dla Rodaków oraz ofiar wojny na Ukrainie ponad 30 ton pomocy!. Dzięki wsparciu darczyńców i przekazywanymi funduszami oraz darami jesteśmy w stanie nieustannie przekazywać wsparcie.

 

Co tydzień z pomocą i kamerą jesteśmy na wschodzie, gdzie na bieżąco relacjonujemy i dokumentujemy trudy codziennego życia Rodaków oraz ofiar wojny na Ukrainie. Docieramy również do najbardziej zapalnych miejsc takich jak Izium, Charków oraz Chersoń.

o3qVZE5KSqkeUdWV.jpg

Zawsze odwiedzamy i wspieramy bezpośrednio naszych Rodaków, którzy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.

fR9eOZBnBD6v30lY.jpg

3QzUxoXSkWZMfUgL.jpg

Przekazywane wsparcie materialne jest ważne ale stanowi kwestię drugoplanową, dla naszych Rodaków najważniejszy jest symbol pamięci oraz poczucie więzi z Rodakami z macierzy. Zwracamy się do wszystkich o wsparcie „Wielkanocnej Pomocy

Rodakom na Ukrainie”, dzięki niemu od wielu lat możemy pomagać naszym krajanom na Ukrainie.

Fundusze zebrane w ramach zbiórki umożliwią pokrycie transportu, zakupu lekarstw oraz innych produktów dla naszych krajan. Zachęcamy również do przesyłania gotowych już paczek oraz kartek świątecznych.

Paczki można słać na adres:

Radio Wrocław, Aleja Karkonoska 10, Wrocław 53-015

*Paczki należy dokładnie opakować i podpisać adresata: Fundacja Studio Wschód

 

 

Zobacz również:

Odwiedziliśmy Panią Marię

 

1,5 % podatku dla Fundacji Studio Wschód

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]