Aktualności Fundacji Studio Wschód Obraz  newsa 27970 Dodano 26.05.2023

Wyruszyliśmy ze wsparciem na Podole dla Rodaków oraz ofiar wojny na Ukrainie

Praktycznie co tydzień bez przerwy od ponad roku gdy wybuchła wojna na Ukrainie docieramy bezpośrednio ze wsparciem do potrzebujących. Tym razem dojedziemy w okolice Kamieńca Podolskiego oraz na wschodnią Ukrainę. Regularna pomoc jest możliwa dzięki wolontariuszom oraz darczyńcom, którzy dbają oto aby nie zabrakło wsparcia dla Rodaków za wschodnią granicą.

Wczoraj zostało przygotowanych ponad 20 specjalnych paczek, które trafią do najbardziej potrzebujących kresowian oraz osób poszkodowanych przez wojnę. Główna część pomocy na wschód tym razem ponownie pochodziła od ks. Kazimierza Kucharskiego z zakonu Jezuitów, który przekazał do Fundacji Studio Wschód już ponad 20 razy zapasy produktów żywnościowych, dzięki którym jesteśmy w stanie komponować jednolite, świetnie wyposażone paczki.

 

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za niekończące się  odruchy serca i udzielane wsparcie, które następnie możemy osobiście przekazywać osobom w ciężkim położeniu. Relacja z przekazanej pomocy ukaże się  m.in. w najbliższych programach naszego magazynu ”Wschód” telewizji TVP Polonia.

 

 

Zobacz również:

Wrocławski ksiądz podarował wyposażenie dla 25 transportów pomocowych na wschód [WIDEO]

Pomoc Rodakom w Mołdawii 2023

,,Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” – Kazachstan

”Urodzony w Berdyczowie” – Wschód

Pomoc Rodakom w Mołdawii 2023

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]