Aktualności Obraz  newsa 11430 Dodano 31.01.2018

Tragiczna sytuacja 87-letniej Polki z Rudna pod Lwowem [wideo]

Pani Danuta Grabowska, 87-letnia Polka mieszkająca w Rudnie pod Lwowem, codziennie zmaga się z wieloma problemami. Żyje w ciężkich warunkach w mieszkaniu pozbawionym bieżącej wody i bez ogrzewania. Musi w takich warunkach przetrwać zimę. Na domiar złego ogromny kłopot i zagrożenie stanowi syn pani Danuty, który w nieludzki sposób traktuje swoją matkę, zmuszając ją do spania na dworze, a do tego bije, okrada i grozi śmiercią. Zobacz koniecznie zwierzenia pani Danuty.

Pani Danuta Grabowska, 87-letnia Polka mieszkająca w Rudnie pod Lwowem, codziennie zmaga się z wieloma problemami. Żyje w ciężkich warunkach w mieszkaniu pozbawionym bieżącej wody i bez ogrzewania. Musi w takich warunkach przetrwać zimę.

Na domiar złego ogromny kłopot i zagrożenie stanowi syn pani Danuty, który w nieludzki sposób traktuje swoją matkę, zmuszając ją do spania na dworze, a do tego bije, okrada i grozi śmiercią.  Pani Danuty nie można sprowadzić do Polski, gdyż nie posiada prawa do stałego pobytu ani obywatelstwa.

Wesprzyj nas!

Zobacz koniecznie nasze najnowsze filmy!

Wzruszające! 7-letni Polak ze Lwowa mówi o chęci powrotu do macierzy [Wideo]

Rozmowa z Kresowiakiem – majdan, neobanderyzm, akcja Wisła [Wideo]

82-letnia Maria Ziober z Mościsk pozdrawia Rodaków z macierzy [Wideo]

Prawda o Karcie Polaka według słów wiersza Polki ze Lwowa [Wideo]

Marzenia o Polsce wciąż żywe we Lwowie [Wideo]

Tragiczna sytuacja 87 letniej Polki z Rudna pod Lwowem [Wideo]

Pani Stefania – powrót do Polski, młodość w okupowanym Lwowie [Wideo]

Tragiczna codzienność Polaków na Ukrainie [Wideo]

 

Galeria zdjęć

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]