Wesprzyj nas!

Wyjazdy na Kresy i pomoc rodakom wiążą się ze stałymi wydatkami. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi potrafimy zebrać nawet 100 tys. zniczy i tony darów dla naszych rodaków, jednak trzeba je przecież jeszcze zawieźć na mogiły i do potrzebujących osób.

Wesprzyj transport darów w ramach akcji ” Dary na Kresy”

plakat-zbiorka-darowizna

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych działań. Bez tej pomocy nie jesteśmy w stanie ratować polskiego dziedzictwa na Kresach i wspomagać Polaków pozostałych za granicami naszego kraju. Liczy się każda złotówka.

Wpłaty można kierować na konto Fundacji Studio Wschód:

Nr konta: 40 1540 1030 2103 7457 2565 0001 (Bank Ochrony Środowiska)

W tytule prosimy wskazywać cel wpłaty, np. „na akcję Mogiłę pradziada”, „na transport darów”. Można wskazać też konkretną osobę, której zechcą Państwo pomóc. Wtedy nasze ekipa odwiedzi potrzebującego rodaka.

Przekaż 1 proc. podatku na naszą fundację:

KRS: 0000228551

Cel szczegółowy: akcja Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

Podanie celu szczegółowego jest konieczne, ponieważ pieniądze trafią na konto Związku Sybiraków III Rzeczpospolitej Polskiej we Wrocławiu (zaprzyjaźniona z nami organizacja).

Można nas wesprzeć, poprzez zakupy w naszym e-sklepie Kresoviana – http://kresoviana.cupsell.pl

69420_558bfb8c854be

Darowizny przyjmujemy też  za pomocą aplikacji PayPal, która znajduje się poniżej.

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód

autoresponder system powered by FreshMail


autoresponder system powered by FreshMail