Aktualności Obraz  newsa 18232 Dodano 12.10.2019

Repatrianci wrócą do Polski! – Powstaje dla nich ogromny dom

Repatrianci z Kazachstanu i Rosji wrócą do Polski. Oddolnie budowany jest dla nich Dom, to jak szybko powrócą zależy również od ciebie, wspomóż budowę domu.

Pierwszy w Polsce Dom Spotkań z Kresami jest coraz bliższy urzeczywistnienia. Do Domu Kresowego będą sprowadzani nasi Rodacy z Kresów, Kazachstanu i Syberii. Wylane zostały już fundamenty, za nami wizyty w Kazachstanie i Rosji, mamy już osoby do repatriacji.

Ośrodek jest budowany w Straszowicach pod Wołowem na Dolnym Śląsku. Miejsce te ma pełnić również funkcję edukacyjną. Młodzież będzie spotykać się tam podczas patriotycznych pikników; organizowane będą prelekcje dotyczące polskiej historii; a Rodacy, którym umożliwimy przyjazd do Polski, osobiście zaświadczą o swoim przywiązaniu i miłości do ojczyzny.

 

Byliśmy na Syberii, Kazachstanie i na Kresach . To jak jak szybko uda nam się sprowadzić Rodaków zależy od waszego wsparcia!

Wspomóż budowę domu dla repatriantów z Syberii i Kazachstanu.

19691132_1554515694588234_1807790873_n

Zobacz Rodaków których sprowadzimy z Kazachstanu:

 

Galeria zdjęć

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]