Aktualności Fundacji Studio Wschód Obraz  newsa 28084 Dodano 01.06.2023

Życzenia z okazji Dnia Dziecka od Fundacji Studio Wschód!

Wszystkim dzieciom na całym świecie,

w dniu Waszego święta, Fundacja Studio Wschód pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Chcemy, abyście zawsze były szczęśliwymi dziećmi.

Niech Wasza wytrwałość i siła wewnętrzna zawsze towarzyszą Wam na każdym kroku, niezależnie od trudności, które napotykacie na swojej drodze. Niech Wasze marzenia i aspiracje nie mają granic, a Wy zawsze dążycie do osiągnięcia swoich celów.

Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi i niepowtarzalni. Wasza wyobraźnia i kreatywność mają potęgę, która może zmieniać świat. Niech Wasza ciekawość nigdy nie gaśnie, a chęć poznawania nowych rzeczy prowadzi Was przez życie, otwierając przed Wami nieskończone możliwości.

Życzymy Wam wiecznej radości i beztroski. Niech śmiech zawsze wypełnia Wasze serca, a każdy dzień przynosi wiele uśmiechów. Niech miłość i wsparcie rodziny oraz przyjaciół towarzyszą Wam przez całe życie, sprawiając, że czujecie się bezpieczni i kochani.

Drogie dzieci, zróbcie świat piękniejszym miejscem swoją obecnością i swoimi czynami. Bądźcie życzliwi, okazujcie empatię i troskę dla innych. Pamiętajcie, że Wasza młodość ma ogromną moc, która może wprowadzać pozytywne zmiany wokół Was.

Fundacja Studio Wschód życzy Wam niezapomnianych przygód, ciekawych odkryć i nieustającego rozwoju. Dla Fundacji Studio Wschód dzieci są zawsze wyjątkowe !

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

Życzy,
Ekipa Fundacji Studio Wschód

Nowy Soloniec akcja „Nauczyciele dla Kresów” – Fundacja Studio Wschód

Pomoc rodakom na Ukrainie – rodzina Barnusiów

Newsletter

zapisując się do naszego newslettera na bieżąco będziemy informować Cię o nowych artykułach, aktualnościach oraz akcjach organizowanych przez Studio Wschód
[FM_form id="1"]